Ödeme bir satın alma sürecinin en kritik noktasıdır. Burası eksik olan bir satın alma, hiçbir şeyi satamama ile sonuçlanmaktadır.

T-Soft e-ticaret sistemi, alternatif ödeme sistemlerinin sanal pos, ve 3d sanal pos alt yapıları ile entegre olmuş, binlerce T-Soft e-ticaret sistemi kullanıcısı bu entegrasyon alt yapısı ile tahsilatları yapmaktadırlar.

T-Soft e-ticaret altyapısı ile ödeme sistemi olarak Telr entegrasyonu bulunmaktadır.

E-ticaret firmaları, kullanıcıları için Telr ödeme altyapısı sağlayabilmektedir.

Telr ödeme sistemi Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirliklerinde hizmet veren sanal mağazalar kullanabilmektedir.

Telr ödeme sistemi ek lisansa bağlı olarak çalışmaktadır.

Lisansınız var ise aktif edilmesi için destek ekibimize talep oluşturabilirsiniz. Lisansınız yok ise satış temsilciniz ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telr ödeme sistemi entegrasyonu için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Öncelikle Telr ile görüşerek hesap işlemleri tamamlanmalı ve entegrasyon için api bilgileri alınmalıdır.

Aldığınız bilgileri eklemek için "Siparişler > Ödeme Seçenekleri" sayfasına tıklayınız.

iyzico1.png (360 KB)

Ödeme seçenekleri sayfasında "Telr" ödeme seçeneğinin düzenleme penceresini açınız. Ödeme seçenekleri sayfasında Telr seçeneği görünmüyor ise Ödeme Sistemleri departmanımıza talep açarak kontrol sağlatabilirsiniz.

- "Mode" alanından Telr entegrasyonunu "Live" ve "Test" olarak kurabilirsiniz. Test modunda sitede kullanılamayacaktır. Sitede kullanıma açılması için live modu seçilmelidir.

- Store ID / Authentication Key : Telr entegrasyonunuzun sağlanabilmesi için gerekli olan api bilgileridir. Telr panelinizden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kaydettiğinizde entegrasyon sağlanmış olacaktır. Telr entegrasyon api bilgilerini nildesk üzerinden ödeme departmanımıza göndererek kurulumun yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

telr1.png (83 KB)

Kurulum sonrasında Telr kullanılarak test sipariş vermelisiniz. Test sipariş esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda nildesk veya çağrı merkezi üzerinden ödeme departmanımıza bağlanarak kontrol sağlayabilirsiniz.