E-posta ile pazarlama yazılımı Optivo, benzersiz özelleştirme seçenekleri, yüksek güvenlik ve kolay kullanım özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Kişiselleştirilmiş e-postaları ya da çok aşamalı kampanyaları kolayca oluşturabilirsiniz.

Kapsamlı analiz özellikleri sayesinde, başarı kontrolüne yönelik tüm parametreler daima denetiminizdedir.

 

Optivo Özellikleri

- Verileri Sistemle Bir Araya Getirme  

Kapsamlı bir veri tabanı, kişiselleştirilmiş birebir diyalog için en temel koşuldur. Her tıklamayla, sepet içeriğiyle ve görüntülenen her yazıyla, kısacası haber bülteninizin ulaştığı kişilerin gerçekleştirdiği her eylemle birlikte veri çeşitliliğiniz artar. Entegre CRM, mağaza ya da ağ analiz sistemleri daha fazla değerli kaynak meydana getirir. Tüm bunları optivo® broadmail yazılımının Live Profile özelliğinde bir arada bulabilirsiniz: Burası sizin, dinamik ve amaca yönelik e-posta pazarlama kampanyaları için oluşturduğunuz veri havuzunuzdur.

- Kapsamlı Gerçek Zamanlı Analizler

Tüm kampanyaları alıcılarınıza özel olarak tek tek biçimlendirebilmeniz için kendi alıcı kitlenizi kesin ve eksiksiz olarak saptamanız önemlidir. Bunun için Optivo broadmail sizi kapsamlı, gerçek zamanlı bir analiz olan Live Analytics ile destekler. Tek bir hareketle müşterilerinizin satın alma işlemlerini, ilgili tüm kriterleri (son satın alma tarihi, satın alma sıklığı ve ciro) göz önünde bulundurarak değerlendirebilir ve mevcut verileri hassas bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Böylece en ilgi çekici gruplar bölümlere ayrılır. Live Analytics'in araştırmacı yaklaşımından faydalanın.

- İsabetli Kampanyalar İçin Doğru Segmentler

Amaca yönelik bir e-posta pazarlaması doğru kararlara dayanır: Tam olarak kime, hangi içeriklerle ulaşmak istediğinizi siz belirlersiniz. Live Analytics'in anlamlı sonuçları, size değerli ipuçları sunar. optivo® broadmail yazılımında devam eden tüm kampanyaları hassas biçimde planlayın ve hedef gruplarınızı tanımlayın. Yılda on defadan daha çok 400 Euro harcayan tüm müşterilerinizle mi yoksa 50 Euro üzerinde alışveriş sepetine sahip 28 ila 32 yaş arası erkeklerle mi temasa geçmek istediğinize hedef gruplarınız aracılığıyla siz karar verin.

- Cazip İçeriklerle İkna Edin

Başarılı e-posta ve Omnichannel kampanyalarının sırrı nedir? İyi içerik. İçeriklerinize tümüyle odaklanabilmeniz için iki başarı faktörü bir araya getirilir; sezgilere dayalı bir CMS ve otomatik kampanya yönetimi. Optivo broadmail yazılımında ikisi de birbirine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır; ister kısa ve öz, tek seferlik kampanyalar, ister çok aşamalı Lifecycle kampanyaları için.

Slide Adımları

Optivo Email Marketing, ücretli bir uygulamadır. 

T-Soft Apps web sitemizden veya yönetim panelinizde "Bölümler > Uygulama Marketi" sayfasından satın alarak kurulumu sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama, kurulumu tamamlandığında "Ayarlar > İzleme Kodları" sayfasında kod oluşturur.

Uygulama detayında yer alan "Cookie", "Auth Token" ve "MG" bilgilerini Optivo tarafından alarak ekleyiniz.

Sözleşmeyi onaylayarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Kurulum sonrasında işlemler ve kontrol için Optivo tarafı ile iletişime geçebilirsiniz.