Ödeme bir satın alma sürecinin en kritik noktasıdır. Burası eksik olan bir satın alma, hiçbir şeyi satamama ile sonuçlanmaktadır.

T-Soft e-ticaret sistemi, alternatif ödeme sistemlerinin sanal pos, ve 3d sanal pos alt yapıları ile entegre olmuş, binlerce T-Soft e-ticaret sistemi kullanıcısı bu entegrasyon alt yapısı ile tahsilatları yapmaktadırlar.

T-Soft e-ticaret altyapısı ile ödeme sistemi olarak GiroGate entegrasyonu bulunmaktadır.

E-ticaret firmaları, kullanıcıları için GiroGate ödeme altyapısı sağlayabilmektedir.

GiroGate ödeme sistemi İş Bankası'na ait yurtdışı sanal pos çözümüdür.

GiroGate sisteminin desteklediği ülkeler; Avusturya, Bosna Hersek, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, İsviçre, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Estonya, İspanya, Fransa, Finlandiya, İngiltere/Britanya, Guetmala, İtalya, Kazakistan, Lüksemburg, Meksika, Nikaragua, Hollanda, Panama, Perju, Polonya, Portekiz, Rusya, İsveç, Ukrayna. 

GiroGate ödeme sistemi entegrasyonu için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Öncelikle GiroGate ile görüşerek hesap işlemleri tamamlanmalı ve entegrasyon için api bilgileri alınmalıdır.

Aldığınız bilgileri eklemek için "Siparişler > Ödeme Seçenekleri" sayfasına tıklayınız.

iyzico1.png (360 KB)

Ödeme seçenekleri sayfasında "GiroGate" ödeme seçeneğinin düzenleme penceresini açınız. Ödeme seçenekleri sayfasında GiroGate seçeneği görünmüyor ise Ödeme Sistemleri departmanımıza talep açarak kontrol sağlatabilirsiniz.

- Mağaza No / İşyeri Anahtarı / Kullanıcı Adı / Şifre : GiroGate entegrasyonunuzun sağlanabilmesi için gerekli olan api bilgileridir. GiroGate İş Bankası tarafından bilgileri alabilirsiniz.

- Aktif Ödeme Yöntemleri : GiroGate entegrasyonunda kullanılacak olan ödeme yöntemlerini seçmelisiniz.

Kaydettiğinizde entegrasyon sağlanmış olacaktır. GiroGate entegrasyon api bilgilerini nildesk üzerinden ödeme departmanımıza göndererek kurulumun yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

girogate1.png (88 KB)

Kurulum sonrasında GiroGate kullanılarak test sipariş vermelisiniz. Test sipariş esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda nildesk veya çağrı merkezi üzerinden ödeme departmanımıza bağlanarak kontrol sağlayabilirsiniz.