FİNTEZA TRAFİK ANALİZİ

Finteza trafiği, hunileri, dönüşümleri, iniş sayfalarını ve reklam kampanyalarını takip ve analiz eden gelişmiş bir kapsamlı analiz aracıdır. 

Finteza ile standart raporlardan daha fazlasına erişebilirsiniz. Satışlarınızı artırmak ve/veya maliyetleri azaltmak isteyenler için özel çözümler sunmaktadır.

Trafik Kalitesi : Finteza'da uygulanan en dikkat çekici özelliklerden biri çok aşamalı trafik kalitesi ölçümüdür. Gelişmiş botnet analizi, karmaşık kullanıcı davranışı analizi, hassas takip etme teknolojisi ve benzersiz muhasebe algoritmaları, Finteza'nın düşük kaliteli trafiği algılamasını sağlar. Sistem, sitenizi kimin ziyaret ettiğini, trafik kaynağınızın verimli olup olmadığını ve dönüşümün nasıl optimize edilebileceğini rapor edebilir. Mevcut bu ayrıntılar ile reklam bütçelerinde %82'ye kadar tasarruf edebilirsiniz.

Satış Hunileri : Sayfalar, kaynaklar, UTM etiketleri, anahtar kelimeler veya hatta farklı reklam bannerları gibi istenen herhangi bir bölüm için ayrıntılı huniler oluşturabilirsiniz. Çok seviyeli dönüşüm hunileri, ilk ziyaretten hedeflenen eyleme kadar satış sürecinin her aşamasında bireylerin davranışsal analizini sağlar. Bu, neden kullanıcı kaybediyor olabileceğinizi ve reklam bütçenizi neden yetersiz bir şekilde kullandığınızı öğrenmenin en etkili yoludur. Size kolaylık olması adına, servis verileri tek bir tıklamayla oluşturulabilecek bir huni biçiminde görselleştirir. Tüm verileri indirebilir ve yöneticinize veya müşterinize sunabilirsiniz.

Kitle analizi : Sistem gizliliği ihlal etmeden kitlenizin genelleştirilmiş bir betimlemesini sunar. Finteza, kullanıcı cihazı türüne ve modeline, sağlayıcıya, IP'ye, tarayıcıya, coğrafi konuma ve dile göre dönüşüm verilerini ayırır. Kitle örnekleri, birleştirilebilen filtreler olarak kullanılabilir. Gelişmiş filtreleme işlevi ile kolayca çok düzeyli raporlar oluşturabilirsiniz.

Sayfa Analizi : Sitenizdeki tüm sayfalar verimli değildir: bazıları para kazanmanıza yardımcı olur, bazıları ise kazandırmaz. Finteza her sayfayı analiz eder, sayfa olayları için bir huni oluşturur ve dönüşüm oranını hesaplar. Performans görselleştirmesinden; trafik kayıplarını, hemen çıkma oranlarını ve oturum süresini görüntüleyebilir, ayrıca kapsamlı bir analiz için ilgili verileri birleştirebilirsiniz.

Kaynaklar : Finteza, tüm trafik ilgi çekim kanalları için ayrıntılı analizler sağlayabilir. Örneğin, Google Ads, Facebook ve ortaklardaki istatistikleri dönüşüm oranları açısından karşılaştırabilir ve verimsiz kaynakları devre dışı bırakabilirsiniz. Böylece reklam bütçenizde %82'ye kadar tasarruf edebilirsiniz.

Slide Adımları

Finteza, ücretsiz bir uygulamadır.

T-Soft Apps web sitemizden veya yönetim panelinizde "Bölümler > Uygulama Marketi"  sayfasından yükleyerek kurulumu sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama, kurulumu tamamlandığında "Ayarlar > İzleme Kodları" sayfasında kod oluşturur.

Finteza uygulamasını kullanabilmek için öncelikle Finteza üzerinde hesap oluşturmalısınız.

Uygulama detayında sitenizi Finteza sisteminize bağlamak için "Finteza ID" bilgisini eklemelisiz.

ID bilgisini Finteza panelinde "Settings > ID" yolunu takip ederek alabilirsiniz.

ID bilgisini ekledikten sonra sözleşmeyi onaylayarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra site verileriniz Finteza hesabınızda görüntülenmeye başlayacaktır.