Filtre, potansiyel bir müşterinin, istediği ürüne ulaşmasındaki en hızlı çözümü sağlayan araçtır.

Ürünleri birbirinden ayıran birçok özellik vardır. Ürünün fiyatı, rengi, bedeni, boyutu, materyal, kumaş türü, teknik durumları ve benzeri özellikleri değişiklik gösterebilir.

Bu durumda da kullanıcılara tüm bu detayları filtreleme özelliği sunmak, kullanıcı deneyimini artırabilir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde Gelişmiş Filtreleme Modülü ile e-ticaret siteniz de ürünlere sınırsız filtre eklemesi yapabilirsiniz. Filtreler makalemizi incelemek için tıklayınız.

Gelişmiş filtreleme özelliği ile, müşterilerin ürüne ulaşabilmesi kolaylaşmaktadır. E-ticaret sitelerinde müşteriler ne kadar hızlı ve kolay şekilde ürüne ulaşabilirlerse, alışveriş oranı da aynı şekilde paralel olarak artmaktadır

T-Soft e-ticaret altyapısı ile kategori sayfalarında bulunan filtre bloğunda toplam kaç tane filtre grubu görüntülenebileceğini düzenleyebilirsiniz.

Örnek olarak panelde çok sayıda filtre grubu oluşturarak ürünlere tanımladınız ama tanımlı olan ürünlerin bulunduğu kategoride, filtre grubu gelmiyorsa görüntülenecek olan grup limitini artırabilirsiniz.

Filtre grup limiti düzenlemek için "Ayarlar > Genel Ayarlar > Filtre Bloğunda Gözükecek En Fazla Filtre Grubu Sayısı" ayarından işlem yapabilirsiniz. Düzenleme sonrasında kaydet ikonuna tıklayınız.