EUROMESSAGE EMAIL, SMS, PUSH ENTEGRASYONU

Tüm kanallarda dijital müşteri deneyimini Euromessage ile oluşturabilir, yönetebilir ve optimize edebilirsiniz.

Euromessage 2002 yılında e-posta pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. Sonrasında omnichannel pazarlama yönetiminde Türkiye’nin öncü şirketi olmuştur. Şirket esnek ve ölçeklenebilir temelleri üstüne ilerlemiş, hizmet ve çözümlerini dijital pazarlama ve e-ticaretin güncel gereksinimleri doğrultusunda geliştirmiş ve genişletmiştir. 1500’ü aşkın yerli ve yabancı müşterisi ile İstanbul, Londra, Dubai ve Hamburg’da hizmet vermektedir.

T-Soft & Euromessage Entegrasyonu

T-Soft mağazanızda bulunan müşteri veritabanınızı bu uygulama ile euromessage müşteri veritabanınız ile kolayca entegre ederek, euromessage platformu üzerinden kampanyalarınızı gönderirken her zaman en güncel müşteri veritabanınızı kolayca hedefleyebilirsiniz.

T-Soft platformu tarafından tetiklenen e-posta mesajlarınızın da bu entegrasyon ile Euromessage platformu üzerinden gönderilmesini sağlayarak yüksek erişilebilirlik ve gelişmiş entegre raporlama avantajlarından faydalanabilirsiz. 

Euromessage’ın Farkları

- 3 milyon üyeyi 1 dakika içinde yükleme

- Saate 20 milyon email gönderim kapasitesi

- 60 milyon emaili cloud sunucuda güvenle saklama

- Günlük 500+ email kampanyası gönderimi

Gerçek Zamanlı Segmentasyon ve Raporlama

- Email okunma / tıklama

- Ulaşım durumu

- Maillerin okunduğu şehir ve ülke

- Anket cevapları

- Kişisel tercihler

- Sıklıkla email okuyanlar

- Demografik ve davranışa göre hedef grup yaratma

- Domain bazlı okunma ve tıklanma

- Günlük ve saatlik okunma ve tıklanma

Slide Adımları

Euromessage Email, SMS, Push Entegrasyon, ücretsiz bir uygulamadır.

T-Soft Apps web sitemizden veya yönetim panelinizde "Bölümler > Uygulama Marketi"  sayfasından yükleyerek kurulumu sağlayabilirsiniz.

Uygulama detayında Euromessage üzerinden alınan bilgileri ve diğer alanları ekledikten sonra, sözleşmeyi onaylayarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

- Type / Referans / Kolon / SFTP Kullanıcı Adı-Şifre / Rest Epi Kullanıcı Adı-Şifre : Euromessage üzerinde müşteri hesabı oluşturduğunuzda T-Soft ile entegrasyon sağlayabilmeniz için bu bilgiler oluşturulmaktadır. Bilgileri Euromessage tarafından alarak uygulamaya ekleyebilirsiniz. 

- SFTP Tablo Adı : Euromessage entegrasyonunda firmanın T-Soft üzerindeki tablo yapısını görebilmesi için uygulama kurulumu ile bir tablo oluşturulmaktadır. Bu alandan oluşturulacak tablonun adını eklemelisiniz. Karışıklık olmaması ve standart kullanım olarak site adınızı eklemeniz önerilmektedir.

- Üye Bilgi Alan ID'leri : Euromessage'a hangi üye gruplarının aktarılacağını seçebilirsiniz. Tüm üyeler aktarılacak ise bu alan boş bırakılmalıdır. Standart kullanımı boş bırakılmasıdır.

Kurulumu tamamladıktan sonra Euromessage tarafına bilgi vererek kontrol ettirebilirsiniz.

Uygulama kurulumu ile birlikte herhangi bir sorun görünmüyor ise Euromessage üye entegrasyonu gerçekleştirilebilir ve işlemleri kontrol edebilir.