Adform DCO, tüm dijital kanallarda tüm kampanya yaşam döngüsünün sorunsuz yönetimini sağlayan yapılandırılabilir, şeffaf ve güvenli modern pazarlama için oluşturulmuş kurumsal bir teknolojidir.

Adform, modern pazarlama için oluşturulmuş tek küresel, bağımsız ve tam entegre reklam platformudur.

Benzersiz kurumsal teknolojisi "Adform Flow" tüm kampanya yaşam döngüsünün sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlamak için üstün kullanıcı deneyiminden ve ölçeklenebilir, modüler ve açık bir mimariden yararlanır.

Müşterilere, kampanyalarındaki tüm verilerin sahipliği de dahil olmak üzere, reklamcılık operasyonlarında gelişmiş kontrol ve şeffaflık sağlar.

2002 yılından bu yana, Adform insan/makine işbirliğini geliştirmek ve artırılmış zeka sunmak için teknoloji geliştirdi ve böylece dünya çapında 25'ten fazla ülkede müşterileri için iş sonuçlarını güçlendirdi.

Slide Adımları

Adform DCO Entegrasyonu, ücretli bir uygulamadır.

T-Soft Apps web sitemizden veya yönetim panelinizde "Bölümler > Uygulama Marketi" sayfasından satın alarak kurulumu sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama, kurulumu tamamlandığında "Ayarlar > İzleme Kodları" sayfasında kod oluşturur.

Uygulama detayında Adform DCO tarafından aldığınız "PM ID" bilgisini ekleyiniz.

Ürün bilgilerinin kullanılacak benzersiz kod bilgisini "Ürün Bilgisi" alanından seçebilirsiniz. Ürün webservis kodu veya ürün ID seçebilirsiniz.

Sözleşmeyi onaylayarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Kurulum sonrasında işlemler ve kontrol için Adform DCO tarafıyla iletişime geçebilirsiniz.